Badanie EEG prywatnie w Poznaniu

Pierwsze w Polsce badania EEG z dojazdem do klienta – teraz na terenie całej Polski!

Wielu pacjentów zostaje skierowanych na badanie EEG, chociaż są też tacy, którzy sami decydują się na ich przeprowadzenie na własny koszt. Takie badanie wykonuje się, jeśli pacjent cierpi na nawracające bóle lub zawroty głowy, utraty przytomności albo na padaczkę. Regularne wykonywanie badań EEG jest także wskazane dla osób uprawiających sport kontaktowy. Jeśli zależy Ci na wykonaniu takiego badania, a mieszkasz w Poznaniu, to świetnie trafiłeś! Nasza firma świadczy takie usługi także na terenie Twojego miasta. Jako pierwsi w Polsce organizujemy i przeprowadzamy mobilne badania EEG – dojeżdżamy do domu pacjenta na terenie całego kraju, niezależnie od jego miejsca zamieszkania czy wieku.

EEG w Poznaniu prywatnie – kiedy warto wykonać je w domu?

Mobilne badanie EEG może okazać się przydatne w wielu sytuacjach. Czasem z przyczyn niezależnych od Ciebie nie możesz zjawić się w placówce medycznej – dla nas nie stanowi to żadnego problemu. Wystarczy, że zadzwonić i umówisz swoją wizytę na badanie EEG w Poznaniu. Przyjedziemy do Ciebie w dogodnym dniu i terminie, aby wykonać kompleksową usługę badania.

Często zdarza się tak, że w tygodniu nie uda Ci się znaleźć czasu na wykonanie diagnostyki, bo nie możesz lub nie chcesz zwalniać się z pracy. Takie okoliczności to dla nas żaden problem – aby wykonać badanie EEG w Poznaniu w Twoim domu, możemy przyjechać także w sobotę lub niedzielę. Wreszcie, ostatni, ale wcale nie najmniej ważny powód, by przeprowadzić badanie w domowym zaciszu, to troska o najmłodszych pacjentów, którzy w dobrze znanym środowisku będę się stresować o wiele mniej niż w nowym otoczeniu przychodni lekarskiej. Zadzwoń do nas, by umówić badanie EEG w Poznaniu prywatnie dla swojego dziecka.

Jak wygląda badanie EEG w Poznaniu?

Warto wspomnieć o kilku ważnych zasadach rządzących przeprowadzaniem badań EEG. Po pierwsze, wykonuje się je z tak zwaną hiperwentylacją, czyli przy głębokich oddechach. Druga ważna rzecz, o której powinien pamiętać pacjent umawiający się na EEG, to fakt, że badanie jest oparte na działaniu błysków świetlnych, które mają różną częstotliwość. Ten proces nazywa się fotostymulacją i to na nim opiera się całe badanie. Po trzecie, pamiętaj także o tym, że Twoje badanie EEG może odbyć się we śnie fizjologicznym lub po nieprzespanej nocy. Gdy będziesz się umawiać na swoje badanie EEG w Poznaniu, pamiętaj o tym, że masz do wyboru dwa warianty – możesz zamówić badanie z opisem albo bez opisu. Badanie jest wysyłane w formie PDF. Na życzenie klienta możliwe jest otrzymanie opisu pocztą.

Skontaktuj się z nami, nie czekaj!

Dojeżdżamy do pacjenta w rejonie:
Poznań, Kórnik, Śrem, Mosina, Gostyń, Kościan, Grodzisk, Nowy Tomyśl , Wschowa, Rawicz, Góra i okolice.

504 261 322

examed@interia.pl