Badanie EEG Głowy Prywatnie we Wrocławiu

Pierwsze w Polsce badania EEG z dojazdem do klienta – teraz na terenie całej Polski!

Profilaktyka zdrowotna odgrywa ogromną rolę w życiu każdego z nas. Regularność w dbaniu o swoje zdrowie i uważne obserwowanie sygnałów wysyłanych przez nasz organizm stanowi klucz do cieszenia się dobrym samopoczuciem. Wszyscy jesteśmy bowiem tylko ludźmi i nierzadko zmagamy się z różnego rodzaju dolegliwościami, które mogą świadczyć o poważnych schorzeniach wymagających podjęcia konkretnych działań. Cierpisz na problemy z koncentracją, snem, pamięcią lub nie dają Ci spokoju uciążliwe bóle głowy? Jeśli mieszkasz we Wrocławiu, zdecyduj się na wykonanie badania EEG głowy Wrocław.

Badanie EEG Głowy Wrocław prywatnie – Gdy czas odgrywa znaczącą rolę

W większości przypadków czas i postawiona odpowiednio szybko diagnoza odgrywają kluczową rolę w rekonwalescencji, dlatego warto rozważyć wykonanie badania EEG prywatnie (Wrocław), bez konieczności długiego oczekiwania w kolejkach pacjentów. Jeśli dodatkowo zamieszkujesz Wrocław, dostęp do badania EEG nie będzie dla Ciebie stanowił żadnych problemów.

Na czym dokładnie polega badanie EEG we Wrocławiu? Niczego nie musisz się obawiać, gdyż jest ono w pełni nieinwazyjne i bezbolesne. Podczas badania EEG (Wrocław) na głowie pacjenta zostają umieszczone elektrody. Badany jest proszony o otwieranie i zamykanie oczu, nabieranie głębokich oddechów i poddawany fotostymulacji. Zazwyczaj całe badanie EEG(Wrocław) trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut i pozwala na uzyskanie wiarygodnych informacji na temat pracy mózgu. Pamiętaj o tym, że aby wyniki badania EEG (Wrocław) były rzetelne, musisz właściwie się do niego przygotować. Dwadzieścia cztery godziny przed badaniem powinieneś odstawić alkohol i napoje na bazie kofeiny, kosmetyki do stylizacji włosów. Bardzo ważne jest aby poinformować osobę wykonującą badanie o zażywanych lekach.

Wykonamy badanie EEG we Wrocławiu u każdego pacjenta

Wrocław jest jednym z miast, na teren którego dojeżdżamy. Dlatego, korzystając z naszych usług, będziesz mógł wykonać badanie EEG prywatnie (Wrocław). Dokładamy wszelkich starań ku temu, by każdy z naszych pacjentów czuł się komfortowo i bezpiecznie. Cenimy sobie elastyczność, dlatego możemy przeprowadzać badania eeg prywatnie (Wrocław) również w soboty i niedziele, także w domowym zaciszu Twojego mieszkania!

Wykwalifikowana kadra pracowników pojawi się u Ciebie w domu z całą niezbędną aparaturą. Dzięki nam badanie EEG we Wrocławiu jest dostępne dla każdego, co jest wielką zaletą zwłaszcza dla ludzi z trudnościami w poruszaniu się. Zaoszczędzisz więc czas i wysiłek związany z podróżą, co jest ogromnie istotne zwłaszcza w przypadku seniorów i małych dzieci. Mali pacjenci nie będą narażeni na dodatkowy stres związany z nieznanym otoczeniem gabinetu lekarskiego, co sprawi, że cała procedura przebiegnie znacznie sprawniej. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na każde z Twoich pytań. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, ponieważ dzięki temu od razu możemy przeprowadzić krótki wywiad z pacjentem i poinformować go, jak przygotować się do prywatnego badania EEG Wrocław.

EEG Wrocław prywatnie – jak się przygotować?

Badanie EEG we Wrocławiu, podobnie jak wiele innych, również wymaga przygotowania ze strony pacjenta. Istotnym aspektem jest, by przyjść na nie wypoczętym, a także najedzonym. Jest to niezwykle ważne, ponieważ neurony w mózgu żywią się w głównej mierze glukozą, którą zapewnia człowiekowi pożywienie. Jej poziom we krwi wpływa na prawidłową prace mózgu , dlatego tak kluczowe jest, aby przed przyjściem na badanie EEG we Wrocławiu, spożyć posiłek.

Przygotowując się do badania EEG we Wrocławiu warto pamiętać, by na 24 godziny przed zaplanowanym badaniem EEG głowy (Wrocław) nie spożywać alkoholu oraz kofeiny, a także umyć głowę i nie nakładać na włosy żadnych stylizatorów, ponieważ mogą one zakłócić działanie elektrod.

EEG głowy Wrocław – zachęcamy do kontaktu

Jesteśmy otwarci na kontakt z każdym pacjentem, dlatego w razie jakichkolwiek niejasności warto się z nami skonsultować. Przekażemy cenne wskazówki oraz posłużymy profesjonalnymi poradami, dzięki którym cały proces przebiegnie w sprawny oraz komfortowy dla pacjenta sposób. Jesteśmy świadomi, że pierwsze badanie EEG (głowy Wrocław) może być nieco stresujące, jednak warto pamiętać, że jest ono całkowicie bezpieczne, a także bezbolesne.

EEG głowy Wrocław – skontaktuj się z nami, nie czekaj!

Dojeżdżamy do pacjenta w rejonie:
Poznań, Kórnik, Śrem, Mosina, Gostyń, Kościan, Grodzisk, Nowy Tomyśl , Wschowa, Rawicz, Góra i okolice.