Badanie EEG prywatnie we Wrocławiu

Pierwsze w Polsce badania EEG z dojazdem do klienta – teraz na terenie całej Polski!

Profilaktyka zdrowotna odgrywa ogromną rolę w życiu każdego z nas. Regularność w dbaniu o swoje zdrowie i uważne obserwowanie sygnałów wysyłanych przez nasz organizm stanowi klucz do cieszenia się dobrym samopoczuciem. Wszyscy jesteśmy bowiem tylko ludźmi i nierzadko zmagamy się z różnego rodzaju dolegliwościami, które mogą świadczyć o poważnych schorzeniach wymagających podjęcia konkretnych działań. Cierpisz na problemy z koncentracją, snem, pamięcią lub nie dają Ci spokoju uciążliwe bóle głowy? Jeśli mieszkasz we Wrocławiu, zdecyduj się na wykonanie badania EEG.

Badanie EEG Wrocław prywatnie – Gdy czas odgrywa znaczącą rolę

W większości przypadków czas i postawiona odpowiednio szybko diagnoza odgrywają kluczową rolę w rekonwalescencji, dlatego warto rozważyć wykonanie badania EEG prywatnie, bez konieczności długiego oczekiwania w kolejkach pacjentów. Jeśli dodatkowo zamieszkujesz Wrocław, dostęp do badania EEG nie będzie dla Ciebie stanowił żadnych problemów.

Na czym dokładnie polega to badanie? Niczego nie musisz się obawiać, gdyż jest ono w pełni nieinwazyjne i bezbolesne. Na głowie pacjenta zostają umieszczone elektrody. Badany jest proszony o otwieranie i zamykanie oczu, nabieranie głębokich oddechów i poddawany fotostymulacji. Zazwyczaj całe badanie trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut i pozwala na uzyskanie wiarygodnych informacji na temat pracy mózgu. Pamiętaj o tym, że aby wyniki były rzetelne, musisz właściwie się do niego przygotować. Dwadzieścia cztery godziny przed badaniem powinieneś odstawić alkohol i napoje na bazie kofeiny, kosmetyki do stylizacji włosów. Bardzo ważne jest aby poinformować osobę wykonującą badanie o zażywanych lekach.

Wykonamy badanie EEG we Wrocławiu u każdego pacjenta

Wrocław jest jednym z miast, na którego terenie pracujemy. Dlatego, korzystając z naszych usług, będziesz mógł wykonać badanie EEG prywatnie. Dokładamy wszelkich starań ku temu, by każdy z naszych pacjentów czuł się komfortowo i bezpiecznie. Cenimy sobie elastyczność, dlatego możemy przeprowadzać badania również w soboty i niedziele, także w domowym zaciszu Twojego mieszkania!

Wykwalifikowana kadra pracowników pojawi się u Ciebie w domu z całą niezbędną aparaturą. Dzięki nam badanie EEG we Wrocław jest dostępne dla każdego, co jest wielką zaletą zwłaszcza dla ludzi z trudnościami w poruszaniu się. Zaoszczędzisz więc czas i wysiłek związany z podróżą, co jest ogromnie istotne zwłaszcza w przypadku seniorów i małych dzieci. Mali pacjenci nie będą narażeni na dodatkowy stres związany z nieznanym otoczeniem gabinetu lekarskiego, co sprawi, że cała procedura przebiegnie znacznie sprawniej. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na każde z Twoich pytań. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami, nie czekaj!

Dojeżdżamy do pacjenta w rejonie:
Poznań, Kórnik, Śrem, Mosina, Gostyń, Kościan, Grodzisk, Nowy Tomyśl , Wschowa, Rawicz, Góra i okolice.

504 261 322

examed@interia.pl