Badanie EEG głowy dzieci prywatnie w Poznaniu

Pierwsze w Polsce badania EEG z dojazdem do klienta – teraz na terenie całej Polski!

EEG dzieci w Poznaniu

Każde badanie medyczne przeprowadzane u dziecka wiąże się z pewnym poziomem niepokoju, a nawet lękiem. Na szczęście w wypadku takich badań, jak EEG dzieci (Poznań), można wykonać je w warunkach domowych, co znacznie ukoi stres u najmłodszych badanych i wpłynie pozytywnie na wiarygodność badań. Jeśli poszukujesz EEG dzieci świadczonego w Poznaniu i chciałbyś skorzystać z badania w domu, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Czytaj więcej…

EEG dzieci Poznań – dlaczego?

Badanie elektroencefalograficzne, czyli właśnie EEG (Poznań), polega na tym, że do głowy pacjenta przymocowuje się kilkanaście elektrod rejestrujących aktywność elektryczną mózgu. Zarejestrowane dane tworzą wykres, który można wydrukować i na jego podstawie stwierdzić ewentualne nieprawidłowości w pracy mózgu. Nasze mobilne badania EEG Poznań prywatnie wykonujemy z użyciem bodźców świetlnych, możemy też przeprowadzić je u pacjenta w czasie snu. Wskazaniem do badania są bóle lub zawroty głowy, niewyjaśnione omdlenia, podejrzenie padaczki, a także problemy ze snem lub trudności w nauce.

W wypadku pojawienia się tego typu objawów u dzieci lub młodzieży należy reagować szybko, ponieważ nieleczone choroby neurologiczne prowadzą do pogarszania się stanu pacjenta. Na przykład nieleczona padaczka skutkuje nawet czterokrotnie zwiększonym ryzykiem śmierci, a jest to choroba, którą można kontrolować za pomocą farmakoterapii. Dzięki mobilnym badaniom EEG dzieci, Poznań jako miasto, zyskuje lepszą i szybszą diagnostykę chorób neurologicznych. Dojeżdżając do okolicznych miejscowości, ułatwiamy ich mieszkańcom dostęp do specjalistycznych badań medycznych.

EEG dzieci Poznań – wykonywane w warunkach domowych

Mimo że badanie jest nieinwazyjne i bezbolesne, wizyta w pracowni EEG w Poznaniu może być dla dziecka stresującym przeżyciem. Obecnie oferujemy, na terenie całego Poznania i okolic, EEG dzieci (Poznań), przeprowadzane w domach małych pacjentów. Badanie zostanie przeprowadzone przez życzliwego specjalistę w bezstresowej atmosferze, dzięki czemu wynik nie będzie zniekształcony przez dodatkowe stresory. Możliwość wykonania EEG z dojazdem jest szczególnie korzystna dla tych pacjentów, którym objawy utrudniają opuszczanie domu.

Taka forma badania zapewnia komfort nie tylko dziecku, ale także rodzicom, gdyż dzięki wykonaniu EEG w domu nie muszą oni troszczyć się o dowiezienie dziecka do szpitala czy pracowni. Rozumiemy, jak trudno jest znaleźć czas na wizytę medyczną w odgórnie ustalonym terminie. Dlatego umożliwiamy rezerwację dogodnych dla Ciebie terminów i pojawimy się dokładnie wtedy, gdy będzie to wygodne zarówno dla Ciebie, jak i dla badanego dziecka. Wykonujemy EEG dzieci w Poznaniu we wszystkich dzielnicach miasta, a także dojeżdżamy do pobliskich miejscowości. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów.

Badanie EEG prywatnie Poznań

Wielu pacjentów zostaje skierowanych na badanie EEG w Poznaniu, chociaż są też tacy, którzy sami decydują się na ich przeprowadzenie na własny koszt. Takie badanie wykonuje się, jeśli pacjent cierpi na nawracające bóle lub zawroty głowy, utraty przytomności albo na padaczkę. Regularne wykonywanie badań EEG prywatnie w Poznaniu jest także wskazane dla osób uprawiających sport kontaktowy. Jeśli zależy Ci na wykonaniu badania EEG, a mieszkasz w Poznaniu, to świetnie trafiłeś! Nasza firma świadczy takie usługi także na terenie Twojego miasta. Jako pierwsi w Polsce organizujemy i przeprowadzamy mobilne badania EEG (prywatnie Poznań)) – dojeżdżamy do domu pacjenta na terenie całego kraju, niezależnie od jego miejsca zamieszkania czy wieku.

Czytaj więcej…

EEG w Poznaniu prywatnie – kiedy warto wykonać je w domu?

Mobilne badanie EEG w Poznaniu może okazać się przydatne w wielu sytuacjach. Czasem z przyczyn niezależnych od Ciebie nie możesz zjawić się w placówce medycznej – dla nas nie stanowi to żadnego problemu. Wystarczy, że zadzwonić i umówisz swoją wizytę na badanie EEG w Poznaniu prywatnie. Przyjedziemy do Ciebie w dogodnym dniu i terminie, aby wykonać kompleksową usługę badania.

Często zdarza się tak, że w tygodniu nie uda Ci się znaleźć czasu na wykonanie diagnostyki, bo nie możesz lub nie chcesz zwalniać się z pracy. Takie okoliczności to dla nas żaden problem – aby wykonać badanie EEG w Poznaniu w Twoim domu, możemy przyjechać także w sobotę lub niedzielę. Wreszcie, ostatni, ale wcale nie najmniej ważny powód, by przeprowadzić badanie EEG w domowym zaciszu, to troska o najmłodszych pacjentów, którzy w dobrze znanym środowisku będę się stresować o wiele mniej niż w nowym otoczeniu przychodni lekarskiej. Zadzwoń do nas, by umówić badanie EEG w Poznaniu prywatnie dla swojego dziecka.

Jak wygląda badanie EEG w Poznaniu?

Warto wspomnieć o kilku ważnych zasadach rządzących przeprowadzaniem badań EEG (Poznań). Po pierwsze, wykonuje się je z tak zwaną hiperwentylacją, czyli przy głębokich oddechach. Druga ważna rzecz, o której powinien pamiętać pacjent umawiający się na EEG (Poznań), to fakt, że badanie jest oparte na działaniu błysków świetlnych, które mają różną częstotliwość. Ten proces nazywa się fotostymulacją. Po trzecie, pamiętaj także o tym, że Twoje badanie EEG głowy (Poznań) może odbyć się we śnie fizjologicznym lub po nieprzespanej nocy. Gdy będziesz się umawiać na swoje badanie EEG w Poznaniu, pamiętaj o tym, że masz do wyboru dwa warianty – możesz zamówić badanie z opisem albo bez opisu. Badanie EEG (Poznań) jest wysyłane w formie PDF. Na życzenie klienta możliwe jest otrzymanie opisu pocztą.

EEG Poznań prywatnie – jak wygląda?

Badanie EEG w Poznaniu wykonujemy bez podania znieczulenia, ponieważ jest ono całkowicie bezbolesne, a także nie wpływa negatywnie na organizm. W celu odebrania sygnału aktywności komórek nerwowych, a głowę pacjenta nakładamy specjalny czepek, który wyposażony jest w sieć elektrod. Wykonywane badanie EEG prywatnie (Poznań) podzielone jest na dwie fazy, a czas poświęcony na nie waha się między 20 a 45 minut i jest uzależnione od tego, czy badanie jest w czuwaniu, czy we śnie fizjologicznym.

EEG głowy Poznań

Jesteśmy profesjonalistami, którzy do swojej pracy podchodzą z dużym zaangażowaniem oraz odpowiedzialnością. Posiadamy odpowiedni sprzęt oraz doświadczenie, dzięki czemu cały proces przebiega w sprawny oraz komfortowy dla pacjenta sposób. Zależy nam na odpowiednim kontakcie z każdą korzystającą z naszych usług osobą, ponieważ zdajemy sobie sprawę, jak ważne podczas wykonywania badania jest zaufanie. Staramy się, by pacjent wiedział o wszelkich podejmowanych przez nas krokach i czuł wsparcie na każdym etapie badania EEG w Poznaniu. Takie podejście pozwala na wprowadzenie przyjaznej atmosfery, która sprzyja rozluźnieniu oraz pozwala się pacjentowi zrelaksować.

W razie jakichkolwiek pytań służymy poradami oraz cennymi wskazówkami, dzięki którym pacjent poczuje, że ma cały proces pod kontrolą i oddaje się w ręce specjalistów.  W wyniku tego pacjent odzyskuje spokój oraz zyskuje większy komfort psychiczny, który jest niezwykle istotny. Zapraszamy do zapisów telefonicznych – podpowiemy, jak przygotować się do badania i przeprowadzimy krótki wywiad.

EEG głowy Poznań – skontaktuj się z nami, nie czekaj!

Dojeżdżamy do pacjenta w rejonie:
Poznań, Kórnik, Śrem, Mosina, Gostyń, Kościan, Grodzisk, Nowy Tomyśl , Wschowa, Rawicz, Góra i okolice.