EEG głowy Poznań

Pierwsze w Polsce badania EEG z dojazdem do klienta – teraz na terenie całej Polski!

Elektroencefalografia, inaczej mówiąc: EEG głowy, jest jednym z często wykonywanych badań, które pozwala ocenić czynności naszego mózgu. Dzieje się to za pomocą specjalnych elektrod mocowanych na głowie. Nie robi się tego bezpośrednio, lecz na specjalnym czepku (elektroencefalografie). Z tego powodu urządzenie to na pierwszy rzut oka wygląda dosyć specyficznie, jednak samo badanie jest bezbolesne i nie sprawa dyskomfortu badanemu.

EEG głowy Poznań – Kiedy?

Najczęściej pacjent jest kierowany na to badanie w przypadku wystąpienia epilepsji, ponieważ badanie EEG głowy Poznań pozwala w łatwy sposób określić rodzaj podejmowanego leczenia. Ponadto pomaga podczas zaburzeń snu. Lekarz może również zlecić to badanie po wystąpieniu urazów głowy lub po zatruciu neurotoksynami.

Faktem jest, że wskazań może być znacznie więcej np. omdlenia, zasłabnięcia, zaburzenia równowagi, upośledzenie zmysłów (wzroku lub słuchu) i tak dalej. W każdym przypadku lekarz wydaje opinię na temat konieczności badania EEG głowy Poznań.

EEG głowy w Poznaniu

Na pewno zastanawiasz się, gdzie można wykonać badanie EEG głowy w Poznaniu. Jak wiadomo, prawie żaden pacjent nie lubi przebywać w przychodniach, a tym bardziej w szpitalach. Jest to spowodowane specyfiką miejsca, które nierzadko nie najlepiej nam się kojarzy. Ponadto oczekiwanie w długich kolejkach nie należy do przyjemnych, szczególnie, gdy występują opóźnienia w badaniach. A zatem gdzie najlepiej wykonać EEG głowy w Poznaniu?

Z myślą o Twojej wygodzie nasza firma zajmuje się wykonywaniem badania EEG głowy w domu pacjenta. Jest to zupełna nowość, ponieważ nie musisz tracić cennego czasu na czekanie w kolejkach. Oczywiście to nie jedyna zaleta. Szczególnie małe dzieci oraz osoby w podeszłym wieku znacznie lepiej znoszą wykonywanie EEG głowy (Poznań) w zaciszu domowym, ponieważ prywatne mieszkanie zawsze jest synonimem spokoju oraz wzbudza poczucie bezpieczeństwa.

Termin zostanie również ustalony tak, aby to właśnie Tobie najbardziej odpowiadał. Wystarczy zadzwonić i umówić szczegóły z naszym pracownikiem.

EEG głowy Poznań – jak się przygotować?

Tak jak do wielu badań, tak też do EEG trzeba się nieco przygotować, aby wynik był jak najbardziej miarodajny. Oczywiście wszystkie informacje zostaną Ci podane podczas rozmowy telefonicznej. Dlatego nie musisz szukać takich informacji na własną rękę. Jedno jest pewne – EEG głowy w Poznaniu świadczone przez naszą firmę przeprowadzane jest z myślą o komforcie naszych pacjentów.

Skontaktuj się z nami, nie czekaj!

Dojeżdżamy do pacjenta w rejonie:
Poznań, Kórnik, Śrem, Mosina, Gostyń, Kościan, Grodzisk, Nowy Tomyśl , Wschowa, Rawicz, Góra i okolice.