EEG głowy we Wrocławiu

Pierwsze w Polsce badania EEG z dojazdem do klienta – teraz na terenie całej Polski!

Elektroencefalografia jest bezinwazyjnym badaniem, które pomaga sprawdzić czynność bioelektryczną mózgu. EEG głowy jest polecane osobom, które odczuwają specyficzne dolegliwości, takie jak: problemy z koncentracją, często omdlenia, zaburzenia snu lub napady padaczkowe. Okresowe badanie EEG wykonuje się również u osób cierpiących na migreny albo choroby neurodegeneracyjne.

EEG głowy we Wrocławiu wykonujemy u dzieci, które mają problemy z nauką i koncentracją oraz u dorosłych, borykających się z różnego rodzaju problemami, mogących mieć związek z układem nerwowym.

Na czym polega EEG głowy we Wrocławiu?

Badanie EEG jest całkowicie bezbolesne i nie wiąże się prawie z żadnymi ograniczeniami przed lub po badaniu. Elektrody na głowie pacjenta rejestrują aktywność mózgu i pomagają zdiagnozować problemy związane z układem nerwowym. Rola pacjenta ogranicza się do oddychania zgodnie ze wskazówkami osoby przeprowadzającej badania oraz do zamykania i otwierania oczu. Czas przeprowadzenia EEG głowy we Wrocławiu wynosi maksymalnie kilkadziesiąt minut.

Pacjenci, którzy mają mieć wykonane badanie EEG nie powinni odstawiać przyjmowanych leków, ale są zobowiązani do poinformowania o ich zażywaniu osoby przeprowadzającej badanie. Ponadto 24h przed EEG zaleca się odstawienie kawy i innych napojów na bazie alkoholu, a także kofeiny. W dzień badania niewskazane jest stosowanie produktów do stylizacji włosów, takich jak pianek lub lakierów. Z kolei dzień przed należy umyć włosy. W ten sposób mamy pewność, że przesyłanie sygnału elektrycznego nie zostanie zakłócone.

Badanie EEG głowy – Wrocław

Wykonujemy badanie EEG na terenie Wrocławia z dojazdem do domu pacjenta. To dogodne rozwiązanie dla osób starszych lub dla tych, którzy mają problemy z poruszaniem się. Nasz zespół przyjeżdża do osoby zamawiającej badanie razem z niezbędną aparaturą i wykonuje EEG głowy na miejscu. To duże ułatwienie, zwłaszcza dla małych pacjentów, dla których wizyta w centrum medycznym może być stresująca oraz dla osób w podeszłym wieku.

W przypadku chęci umówienia się na EEG głowy we Wrocławiu, zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy wyjątkowo elastyczni, dlatego istnieje możliwość przeprowadzenia badania o dowolnej porze, również w weekendy. Wszelkie szczegóły są ustalane w czasie umawiania wizyty. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Skontaktuj się z nami, nie czekaj!

Dojeżdżamy do pacjenta w rejonie:
Poznań, Kórnik, Śrem, Mosina, Gostyń, Kościan, Grodzisk, Nowy Tomyśl , Wschowa, Rawicz, Góra i okolice.

504 261 322

examed@interia.pl