EEG głowy Wrocław

Pierwsze w Polsce badania EEG z dojazdem do klienta – teraz na terenie całej Polski!

Elektroencefalografia jest bezinwazyjnym badaniem, które pomaga sprawdzić czynność bioelektryczną mózgu. EEG głowy (Wrocław) jest polecane osobom, które odczuwają specyficzne dolegliwości, takie jak: problemy z koncentracją, często omdlenia, zaburzenia snu lub napady padaczkowe. Okresowe badanie EEG wykonuje się również u osób cierpiących na migreny albo choroby neurodegeneracyjne.

EEG głowy we Wrocławiu wykonujemy u dzieci, które mają problemy z nauką i koncentracją oraz u dorosłych, borykających się z różnego rodzaju problemami, mogących mieć związek z układem nerwowym.

Na czym polega EEG głowy we Wrocławiu?

Badanie EEG głowy we Wrocławiu jest całkowicie bezbolesne i nie wiąże się prawie z żadnymi ograniczeniami przed lub po badaniu. Elektrody na głowie pacjenta rejestrują aktywność mózgu i pomagają zdiagnozować problemy związane z układem nerwowym. Rola pacjenta ogranicza się do oddychania zgodnie ze wskazówkami osoby przeprowadzającej badania oraz do zamykania i otwierania oczu. Czas przeprowadzenia EEG głowy we Wrocławiu wynosi maksymalnie kilkadziesiąt minut.

Pacjenci, którzy mają mieć wykonane badanie EEG głowy nie powinni odstawiać przyjmowanych leków, ale są zobowiązani do poinformowania o ich zażywaniu osobę przeprowadzającą badanie. Ponadto 24h przed EEG zaleca się odstawienie kawy i innych napojów na bazie alkoholu, a także kofeiny. W dzień badania niewskazane jest stosowanie produktów do stylizacji włosów, takich jak pianek lub lakierów. Z kolei dzień przed należy umyć włosy. W ten sposób mamy pewność, że przesyłanie sygnału elektrycznego nie zostanie zakłócone.

Badanie EEG głowy Wrocław – co wykrywa?

Badanie EEG głowy jest niezwykle istotną metodą w diagnostyce oraz monitorowaniu osób z chorobami układu nerwowego. Szczególnie istotne jest ono w przypadku pacjentów chorujących na padaczkę.

Badania EEG we Wrocławiu przeprowadzamy również w sytuacji podejrzenia występowania wszelkich zaburzeń w aktywności komórek nerwowych, a także zaburzeń świadomości. Objawy, które mogą świadczyć o konieczności wykonania badania EEG we Wrocławiu to m.in. zaburzenia snu, wzroku oraz słuchu, urazy głowy, jąkanie się, zasłabnięcia, problemy z koncentracją czy bóle głowy.

Wskazaniem do poddania się badaniu mogą być również choroby metaboliczne. Dlatego w razie jakichkolwiek objawów, warto się z nami skonsultować. Pozwoli to skuteczne przeprowadzenie badania pod okiem profesjonalistów i z zastosowaniem wysokiej jakości sprzętu.

Profesjonalne EEG głowy Wrocław

Jesteśmy otwarci na pytania ze strony naszych pacjentów. Dlatego w razie jakichkolwiek wątpliwości warto się z nami skontaktować. Postaramy się rozwiać wszelkie niejasności oraz posłużymy cennymi poradami, dzięki którym cały proces przebiegnie w sprawny oraz dogodny dla pacjenta sposób. Zależy nam, by zgłaszający się do nas pacjenci obdarzyli nas zaufaniem, co przełoży się na budowanie pozytywnych relacji i zwiększy ich spokój w trakcie badania EEG głowy we Wrocławiu.

Badanie EEG głowy Wrocław

Wykonujemy badanie EEG na terenie Wrocławia z dojazdem do domu pacjenta. To dogodne rozwiązanie dla osób starszych lub dla tych, którzy mają problemy z poruszaniem się. Nasz zespół przyjeżdża do osoby zamawiającej badanie razem z niezbędną aparaturą i wykonuje EEG głowy na miejscu. To duże ułatwienie, zwłaszcza dla małych pacjentów, dla których wizyta w centrum medycznym może być stresująca oraz dla osób w podeszłym wieku.

W przypadku chęci umówienia się na EEG głowy we Wrocławiu, zachęcamy do kontaktu telefonicznego – dzięki temu przeprowadzimy krótki wywiad z pacjentem i przekażemy, jak przygotować się do badania. Jesteśmy wyjątkowo elastyczni, dlatego istnieje możliwość przeprowadzenia badania o dowolnej porze, również w weekendy. Wszelkie szczegóły są ustalane w czasie umawiania wizyty. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Skontaktuj się z nami, nie czekaj!

Dojeżdżamy do pacjenta w rejonie:
Poznań, Kórnik, Śrem, Mosina, Gostyń, Kościan, Grodzisk, Nowy Tomyśl , Wschowa, Rawicz, Góra i okolice.

504 261 322

examed@interia.pl